Letos nás spolu s táborem čeká velká změna. Budeme tábořit s Elhanou na Bubláku (u obce Sedlo). Nejen, že jedeme s jiným oddílem na tábor, ale taky budeme poznávat nové tábořiště a dobrodružství s ním spojená – například je zde vybombardovaný bunkr, potok Bublák a mnoho dalšího!

Základní informace

Tábor se bude konat od soboty 4.7.2015 do soboty 18.7.2015 na tábořišti u obce Sedlo.

Prosíme Vás o vyplnění a odevzdání závazné přihlášky (lze stáhnout zde) do 10.5.2015 buď vedení oddílu nebo rádcům na schůzce.

Cena tábora bude letos 2700 Kč, kterou je potřeba uhradit do 1.6.2015 (prodloužili jsme termín do 6.6.2015!!!), jinak se platí i penále 10% navíc, za pozdní platbu. Lze samozřejmě platit jak hotově (vedení na výpravách případně na schůzkách) nebo i na účet (600 000 5503/7940 s poznámkou o jakého člena oddílu jde a že jde o platbu tábora na Bubláku).

Další informace se na této stránce objeví během května. Stejné informace obdrží kluci na schůzkách v tištěné podobě. Níže je ke stažení závazná přihláška včetně posudku od lékaře (který každý na tábor také potřebuje!).

Podrobné informace

Na konci této stránky přibyly dokumenty, které jsou potřebné k táboru, jako jsou obecné organizační informace spolu se seznamem věcí, souhlas se sdělováním informací zdravotníkovi a prohlášení o bezinfekčnosti.

Souhlas se sdělováním informací je dnes běžný, stejně jako loni – slouží k tomu, aby zdravotník mohl v případě potřeby komunikovat i bez vaší přítomnosti s lékařem o stavu Vašeho dítěte.

Potvrzení o bezinfekčnosti se vždy vyplňuje v den nástupu na tábor jeho podpisem prohlašujete, že dítě neprodělalo v posledních 14-ti dnech žádnou infekční nemoc.

Odjezd na tábor

Stejně jako loni na tábor budeme odjíždět na kolech. Tentokrát se sejdeme  4.7.2015 v 7:30 ráno u 6. ZŠ s koly, helmamy,drobnou sváčou a níže zmíněnými dokumenty. Na tento den (sobotu) si vemte i nějaké další jídlo, bude až večeře.

Před odjezdem je potřeba odevzdat několik dokumentů (nevyplněné dokumenty jsou ke stažení na konci tét stránky):

• kartičku zdravotní pojišťovny nebo její kopii
  • očkovací průkaz
  • prohlášení o bezinfekčnosti vyplněné v den odjezdu na tábor
  • 3 kopie vyplněného a podepsaného souhlasu o sdělování informací o zdravotním stavu)
  • posudek od lékaře (pokud nebyl odevzdán s přihláškou)
  • pravidelně užívané léky

Odvoz věcí na tábor

Věci opět povezeme společně a není tedy potřeba, aby je rodiče vozili na tábořiště. Všechny zabalené věci je ale potřeba dopravit ve čtrvtek 2.7.2015 mezi 18. a 19. hodinou k Elhaně na Vajgaře (mapa). Věci proto mějte zabalené v kufrech nebo přepravkách vyložených igelitem (ve stanu budou skladovány pod postelí) a rozumně sbalené pro přepravu, aby z nich nevypadávaly věci.

Vybavení na tábor

Seznam vybavení najdete společně se všemi organizačními informacemi zde.

Na tábor je potřeba si dovézt doma vyrobenou tuniku, návod jak na ní naleznet také tady (nebo na konci této stránky).

Kontakt na tábor

Na táboře bude stále zapnutý telefon (775020917), ale nevyužívejte ho prosím k zjišťování, zda Vašemu synovi daří dobře apod. Je to nouzový telefon především pro naši potřebu.

Ale můžete synovi poslat dopis (balíky nevidíme rádi!) na adresu:

Jméno Vašeho syna
Penzion Medvědí paseka
Nový Vojířov 74
Nová Bystřice

Návštěvní den

Jelikož letos jedeme společně na tábor s oddílem, kde jsou vlčata (děti mladší 10-ti let), tak návštěvní den nebude. Návštěva rodičů ma na ně spíše negativní dopad, nežli pozitivní.

Konec tábora

Tábor končí v sobotu 18.7.2015 a budeme končit mezi 11:30 a 12:00 u Hospody v Sedle (mapa). Zde pak budou skauti k vyzvednutí společně se svými věcmi. Co se týče kol, tak budeme rádi, podaří-li se Vám je odvést také. Pokud by to ovšem byl problém, tak po předchozí domluvě jsme schopni převoz kola do JH zajistit.

Chybí Vásm zde nějaké informace?

Ozvěte se nám, rádi je doplníme a odpovíme na Vaše dotazy (kontakty).