1. chlapecký oddíl skautů Jindřichův Hradec

Zahajovací schůzka

Nazdar do nového skautského roku 2016/2017.

Jak ho zahájit lépe než s partou kámošů na úvodní první zářijové schůzce v klubovně – PŘIJĎ I TY, pokud se ti dostal v poslední době do ruky plakátek, pozvánka či jen některý tvůj kámoš prohodil něco jako ať klidně přijdeš. TOHLE je ten moment – sejdeme se v pátek 9.9. před naší klubovnou (za sportovní halou – projdeš pod ní na to parkoviště a tam půjdeš jedinou cestou dál, která jde – oranžovo růžový dům, nejde minout!). Sejdeme se v 16h a zpět do reálného světa se rozejdeme v 18h.

Není se čeho bát, ozvi se na 736 266 159 („nazdar, jsem Honza a chtěl bych přijít“) 😀 Nepotřebuješ nic spešl.

Těšíme se na nový skautský rok!

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2020 1. chlapecký oddíl skautů Jindřichův Hradec

Theme by Anders Norén