1. chlapecký oddíl skautů Jindřichův Hradec

Přidej se k nám!

Chceš najít nové přátele, naučit se nevšedním dovednostem a zažít spoustu dobrodružství? Pak ti skauting má co nabídnout!

Jestli je ti mezi 10 a 15 lety, tak je Jednička přesně to, co hledáš! Během roku se jednou týdně scházíme na družinových schůzkách, kde se můžeš těšit na zajímavé hry a aktivity, ale především na přátelský kolektiv a kopec srandy. Kromě schůzek se zhruba jednou za měsíc vydáváme na jednodenní či vícedenní výpravy do okolí i vzdálenějších míst. Na takových výpravách tě čeká plno zážitků a ledacos nového. Nebo už jsi někdy slaňoval, odpálil homerun, procházel nočním lesem, poznával nové kraje?

Společná fotka z Tábora 2012

 

Na závěr skautského roku, v červenci, jezdíme na dvoutýdenní tábor, který je místem plným nezapomenutelných okamžiků, zážitků, upevnění přátelství a nových obzorů.

Pro skauty a skautky je skauting hlavně o kamarádství a zážitcích. Oddíly a jejich družiny nabízí klukům a holkám přátelské prostředí, v němž se mladí lidé postupně dobře poznají, spojí je spousta zážitků, naučí se novým dovednostem, znalostem a zároveň získají povědomí o určitých morálních principech. Díky těmto podmínkám vznikají ve skautingu party a společenství, která drží pevně pospolu někdy i celé životy.

A proto neváhej A PŘIJĎ MEZI NÁS! RÁDI TĚ UVIDÍME!

A jak se k nám dostat? Nejlepší je head-4.jpgzavolat Mazdovi (Jakub Mazanec), který tomu teď u nás šéfuje. A nebo mu napsat email. Tady je na něj kontakt.

Taky se podívej na náš facebook a nebo si prohlídni nějaké fotky z našich akcí.

Těšíme se na tebe!

 

Jednička

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2020 1. chlapecký oddíl skautů Jindřichův Hradec

Theme by Anders Norén