1. chlapecký oddíl skautů Jindřichův Hradec

Červnová výprava na tábořiště (13.-14.6.2015)

Opět se v červnu podíváme na naše letošní tábořiště, tentokrát Bublák.

Pojedeme na kolech, takže je potřeba mít kolo v pořádku a samozřejmě nezapomenout helmu a světla. Výprava bude dvojdenní, takže s sebou věci na vaření (ešusy, lžíce a podobně), tak i věci na spaní (spacák, karimatku, případně věci na spaní), věci na hygienu, nějaké to oblečení dle počasí (předpověď) a samozřejmě nezapomenout na klasické věci co nosíte na schůzku (šátek, zápisník, tužku…). Spát budeme ve stanu, pokud bude zájem a bude přát počasí tak i pod širákem. Ještě si přibalte stokorunu, abysme se měli z čeho najíst.

Nezapomňte si vzít dost pití a případně pláštěnku… podle počasí.

Sraz: v sobotu 13.6.2015 v 7:30 u 6.ZŠ. Pokud si necháte odvážet věci z elhano-klubovny, vemte si na kolo nějakou svačnu a pití a případně nářadí na kolo, kdyby něčí kolo mělo slabší chvilku.

Návrat bude v neděli na stejné místo kolem 15. hodiny. Věci bude možno opět vyzvednout v Elhaně neprodleně po příjezdu z výpravy.

A jeden bonus – nechcete-li si vozit svoje věci na kole, je možné si je složit v pátek 12.6. v 16:30, 18:15, 20:00 (na začátku nebo konci elhano-schůzek) v Elhaně a my Vám je tam odvezeme. Takže s sebou na kolo jen drobnou svačnu, pití a nářadíčko.

Na výpravu je potřeba se přihlásit do 8.6. vedení oddílu (například přes FB nebo mail) nebo na schůzce rádcům (Eidam, Klíště).

Nezapomeňte také přinést rodiči podepsaný souhlas s poskytováním informací zdravotníkovi a vedení pro případ, že by se někomu něco stalo a muselo se to řešit s lékařem, tak aby nám lékař mohl říci informace týkající se daného zranění. Zde je dokument k vytištění (kluci ho dostali vytištěný i na schůzce) – Souhlas s poskytováním informací zdravotníkovi (PDF). K dokumentu jsou přiloženy i informace k výpravě.

Dokumenty k tisku pro rádce: (na papíře jsou vždy 2 infa/souhlasy)

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2020 1. chlapecký oddíl skautů Jindřichův Hradec

Theme by Anders Norén