1. chlapecký oddíl skautů Jindřichův Hradec

Kým se v sobotu staneš ty?

fight_by_mellon007-d3j7ia8Vyber si svou roli, svůj charakter… Staneš se moudrým elfem nebo nabušeným barbarem? Ve světě hobitů, draků, trpaslíků, trollů, skřítků a jiných ras je vše možné. Kouzla a kletby, porcování nemrtvých obouručním mečem, lektvary síly i jedovaté byliny…

Blíží se nebezpečí; je třeba zorientovat se ve světě a vybrat si správnou cestu.

Sbal si s sebou snídani (další jídlo bude zajištěno), tornu s užitečnými věci: plášť proti dešti, pergamen, pero, kpz, malou dýku, dostatek vody na pití, 70 zlatek (Kč). Výzbroj a oděv, stejně jako lektvary či svitky nechť si opatří každý dle libovůle.

Sraz 8:20 na vlakovém nádraží.
Návrat 17:15 tamtéž.

Napište (do komentáře/ Matesovi nebo Skřítkovi na mobil či mail) do páteční noci, jestli pojedete nebo ne.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2020 1. chlapecký oddíl skautů Jindřichův Hradec

Theme by Anders Norén