MAY DAY!!! (přidána příručka)

„…Prozkoumal jsem terén pod sebou a zjistil jsem, že směřuji přímo do malého rybníka. Hned jsem začal tahat za lana padáku, abych se vyhnul přistání do vody. To se mi sice podařilo, ale kvůli kymácejícímu se padáku jsem přistál dost tvrdě. Na zemi už mě čekala pěkná uvítací komise. Bylo tam hodně lidí a tři muži měli brokovnice. Pokoušel jsem se udělat několik kroků, ale měl jsem vymknutý kotník od tvrdého dopadu a také několik střepin 20mm v levé noze. Ti lidé mě prohledali a všechno mi sebrali – útěkovou sadu, cigarety, baterku i čokoládu. Stále se mě ptali na pistoli, ale já u sebe žádnou neměl…“

plakat_mayday infoprirucka_obalka1Nezapomeňte vzít do družiny potřebné vybavení, které je uvedeno v dopise!!!

Tady najdete celý dopis…

A jak to bude s odjezdem?

Pojedeme v pátek autobusem, tedy staz v 16:00 na autobusovém nádraží.

Návrat v neděli bude na stejné místo. Objezd ze Zvůle bude okolo 12. hodiny nebo o hodinu později (podle toho do jakého busu se vejdeme).

[private group=Roveri, Vedeni]

dopis pro vedení

prihlaseni:

• kliste
  • babka
  • starosta
  • vlasta
  • eidam

[/private]

1 Comment

1. Skřítek 18.4.2013 — Post Author

Tak jak tam pojedem? Nějaké nápady?