1. chlapecký oddíl skautů Jindřichův Hradec

Overmind

Ze dne 8.2.2013 na 9.2.2013 se uskuteční tajná akce akce OVERMIND!Povoláváme proto všechny naše agenty do služby a do boje za federaci!

Začátek bude v 18:00 u SUDu v pátek, konec tamtéž v sobotu ve 12 hodin.

Co budete potřebovat?

Dobré agentské oblečení na ven, dostatečnou obuv, spacák a karimatku, jídlo na pátek pro sebe, něco ke společné snídani na sobotu (dáme zásoby dohromady a bude z toho taková snídaňová hostina – vemte každý aspoň trochu pečiva :-) ), pití a běžné věci na schůzku (určitě najdete ve stezce něco co byste si rádi nechali podepsat), k agentskému oděvu přibalte nějaký běžný, který se může trochu ušpinit.OVERMIND

 

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2020 1. chlapecký oddíl skautů Jindřichův Hradec

Theme by Anders Norén