Výprava!!!

A je to tdy! Máme tu exkluzivní výpravu!

Kam to tentokrát bude? Podíváme se až do Tábora, projedeme se na lodi a možná, ale jen možná, přijde i kouzelník…

Sraz:pátek 8.6. v 16:20 vlakové nádraží (tam se i budem vracet v neděli okolo 16:15)

A na jak dlouho? 3 dny

POZOR! Je potřeba se na výpravu přihlásit! A to Skřítkovi či Matesovi mailem, telefonicky či nějak jinak. Hlášení je možné do neděle 3.6.!!! Když se někdo nepřihlásí a chtěl by jet, je možné, že se výprava zruší kvůli malé účasti, pač my nebudem vědět, že jet chtěl;-) tak na to myslete a dejte včas vědět!

Co s sebou?

• spacák, karimatku a obecně věci na spaní
  • jídlo na pátek a něco, co byste mohli přidat do společné snídaně na sobotu (takže nebuďta skoupí, řekněte babičkám ať napečou buchta nebo je napečte vy a přineste je a užijem si pestrou společnou snídani! PS:kdyz nikco nic neveme, nenajime se…)
  • adekvátní oblečení