Eskymácká výprava vol.2!

Už máme FOTKY!!!

Pamatujete na minulý rok? Minulou Eskymáckou výpravu? Co hra „na bizony“ říká Vám to něco? Tak se těšte!

Tak a je to tady! Další akce, další výprava! Sněhové šílenství v podobě již druhé Eskymácké výpravy!

O co půjde? Vyrazíme společně za sněhem a zábavou v „něm“ 😀

Kdy to bude? V sobotu 3.3. – odjezd z vlak. nádraží – sraz 8:00!!

Návrat? Autobusové nádraží – 19:22

Nezapomentě si přibalit 80 Kč 😉

Pro RR – pro členy 15+ je to dvojdenní výprava! Návrat v rozmezí od 12 do 3 hodin v nedělu 4.3. (podle autobusu který stihneme)

Co s sebou? Teplé oblečení! (rukavice, čepice, náhradní teplé ponožky!), jídlo které si domluvíte na schůzce – budete ho společně vařit – každý přinese smluvenou část (vařit se bude na vařičích – takže se naučíte i nové dovednosti), doporučuji termosku s teplým čajem a samozřejmostí jsou věci jako na každou schůzku 😉 Jídlo pro vlastní potřebu nutné 😉 Pro RR – můžeme se také domluvit na něčem společným – pokud se tak nestane, každý si svůj žaludek pořeší sám.

Pro RR – navíc to bude více teplé oblečení a především spacák a karimatka! Budeme stavit iglů a kopat záhraby pro náš noční bivak :-) Baterka je též velikou nutností! :-)

A teď jemné naladění atmosféry, takto jsem si to užili minulý rok:

1. Houmí 21.2.2012

Juchůů, těším se nejvíc! :))