Ťuk, ťuk, to jsme my, Vánoce!

Už mrze, nos se lepí, zima se zakusuje do konečků prstů. A to je právě ten čas, kdy už nám Vánoce klepou na dveře a člověk začíná přemýšlet o tom, co mu Ježíšek naježí.
Tak neseď doma a pojď zažít naše oddílové Vánoce v kruhu kamarádů. Pojeď na naší Vánočku!
Zažijete tu nejev vánoční atmosféru, ale také již dlouho očekávaný slib starších skautů!

Sejdeme se v pátek (16.12.) na autobusovém nádraží v 16:15.

S sebou do batohu si nezapomeňte přibalit jídlo a pití na pátek, věci na spaní (karimatka, spacák, …), přezůvky, teplé oblečení, úplný kroj, baterka, blikačka na kolo, ešus, klasické věci na schůzku (zápisník, tužka, šátek…), stezku, dárek či dárky, cukroví a 350Kč a průkazku s fotkou.

Návrat bude v neděli opět na nádraží a to v 16:35.

Na výpravu je potřeba se předem nahlásit a to do neděle (11.12. – do oddílovky) do 14:00. Prípadně na oddílovce.

1. Matthias 13.12.2011

Cau zapoměl sem ,ze je oddilovka. Muzu se ještě přihlasit?? cau :)