Kronika – výprava do Prahy – 18.-20.11.2011

Tááák a Praha je za námi. Co jsme všechno podnikali?

Zkusili jsme si být aspoň na ty 3 dny správnýma Pražákam.
Přijeli jsme do Prahy, šli jsme se ubytovat do ubytovny a pak jsme se najedli a šli ven do parku.

Tam jsme začali hrát naší první hru po Praze !!! 😀 No a co pak? Přijeli jsme na Václavské náměstí, všichni šli do Mekáče a pak jsme pořádně rozjeli tu hru. Pár těch úkolů bylo úplně ujetých – třeba sjet Václavské náměstí  od shora dolu – fakt ulítlý.

Pak  jsme šli  na Karlův most. Tam jsme museli dostat nějaký podpis od umělce. No pak jsme si zažertovali s ptáčkama a pak jsme šli na Pražský hrad. Tam jsme měli rozesmát stráže – samozřejmě se to nedalo :DDDDDD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pak jsme šli na chrám Sv. Víta – tam jsme měli sáhnout na dveře pak jsme hledali cestu na Petřín – tam jsme potkali Véňu.

Pak jsme sjeli lanovku dolu z Petřína – tam jsme čekali na Matýska a na Skřítečka, pak jsme jeli na ubytovnu  hráli jsme ňějký ty hry, potom jsme šli hajat :DDDDDDDDD)))))………..

DRUHÝ DEN
To jsme se napapali (měli jsme volske oka a slaninu a kedr), pak jsme šli na rozcvičku, oblekli jsme se do sportovního a šli jsme do lanového centra. Tam to bylo prostě hustý! No zaskotačili jsme si a šli jsme pryč a Mazda si roztrhala :DD ruku – muselo to na šití ://///////////////////

Přijeli jsme domů, hráli jsme  hru – zase další ňáký to kopírovaní obrázků. Hrálo se o kelímek sladkostí. Pak jsme šli ven zase a hráli jsme noční hru po Praze, teda aspoň části Praze.Tu jsme hrály i dvě hodiny. Přijeli jsme domů, napapali jsme se a velký šli zase ven hrát hru z nějakýma PRAŽSKÝMA skautama, malý hlídal Mazda –  hráli jsme hru Fantom, pak přišli velký a šlo se hajat.

TŘETÍ DEN

Vzbudili jsme se, napapaly jsme se, sbalili jsme si.

Byla hra o Praze – ta hra byla venku, samozřejmě. Pak jsme šli do ubytovny, rozdalo se jídlo na cestu  a jelo se na nádraží a jelo se domůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůúúúúú :D:D:D:D::D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::DD:D:DD::DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

To to teda  uteklo, viďte?

Když jsme jeli domů tak Lubošek házel z okna …………. (to si domysli co házeli) a tímto ta výprava  končila.

Přijeli jsme na nádraží, všichni jsme se rozutekli domů a bylo po výpravě :'( :'(  :'( :'( :'(

Ale všem se tam líbilo 😀 😀 😀 😀

sepsal a napsal: Babka

Další fotky z výpravy najdete na oddílovém Rajčeti.

[portfolio_slideshow]

1. Skřítek 26.11.2011

Hej, dost dobrej zapis, babko!

2. Eidam 5.1.2012

jj ale kdybyste videli jak to napsal 😀 jak to houmi opravoval ale jinak good