1. chlapecký oddíl skautů Jindřichův Hradec

Fakt je v Praze blaze?

Pojeď to s námi vyzkoušet! A zjistit, jestli pražáci nemelou hadry :-)Ano, je tu další výprava! Tentokrát se můžete těšit, že se podíváte do Prahy, prolezeme si její různá zákoutí a zastrčené (nejen Zlaté) uličky. Zkusíme jak se jezdím v Praze MHD (to něco málo z adrenalinu :-) ), ale taky se můžete těšit že se podíváme do lanového centra, kde si budete moci vyzkoušet všelijaké opičárny!

Pro účast je potřeba udělat vlastně jen 2 věci:

 • Přihlásit se Skřítkovi nebo Matesovi (kontakt) a to nejpozději do 20:00!!!!!!!!
 • Přijít v pátek ráno na nádraží se vším potřebným a vyrazit s námi na cestu

Takže se sejdeme na vlakovém nádraží už v pátek (18.11.2011) ráno v 8:00 (kdo by měl problémy ve škole, můžeme napsat omluvenku, kdo problémy s rodiči, nechť se nám ozvou, domluvíme se). S sebou si vemte jídlo na pátek (večeře už bude zajištěná), věci na vícedenku (spacák, karimatku, dostatečné oblečení, boty, přezůvky, tužku, papír, ešus, lžíci, toaletní papír, zubní kartáček a tak dále :-), a nezapomeňte si vzít nějakou kartičku s fotkou a jménem a datem narození). Taky doporučuji sportovní oblečení do lanového centra a možná si přibalte i rukavice a čepici (spíš určitě).

Výprava vyjde na 400kč se vším všudy (když si vemete svačinku na pátek z domova :-) )

Návrat bude v neděli vlakem v 16:15 na vlakové nádraží.

A to je vlastně asi vše. Pokud něco nevíte nebo vám tu chybí, ptejte se!

Takže nezapomeňte se do středy přihlásit a pak v pátek hurá na nádraží!

Next Post

Previous Post

5 Comments

 1. baba 13.11.2011

  HHMMMMMM tak ze ja nevim jestli pojedu

 2. Matthias 16.11.2011

  Myslím,že jedu. Dan ještě neví, řekne vám to až zítra.

 3. klistak 17.11.2011

  nejedu

 4. baba 17.11.2011

  kliste si —–

 5. baba 17.11.2011

  kliste je srab

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2020 1. chlapecký oddíl skautů Jindřichův Hradec

Theme by Anders Norén